Zioła na potencję dla mężczyzn

Zioła na potencję dla mężczyzn to jedna z leczenia metod problemów z potencją. Impotencja, znana też jako zaburzenie erekcji, jest niemożnością w utrzymaniu wystarczająco mocnej erekcji przy stosunku płciowym, według National Kidney and Urological Disease Information

Clearinghouse(NKUDIC). Impotencja jest zazwyczaj łatwo leczona za pomocą leków. Zioła na potencję dla mężczyzn to jedne z lżejszych suplementów pomagających mężczyznom w dzisiejszych czasach. Dla ludzi, którym nie podobają sie efekty uboczne i chcą spróbowac naturalnych sposobów na zwalczenie tego problem, na szczęście jest taka możliwość. Wprowadź zmiany w swoim życiu, polepszając swoje zdrowie. NKUDIC sugeruje, że najlepszą taką zmianą będzie rzucenie palenia, zgubienie wagi i rozpoczęcie regularnych treningów. Czasami tylko te zmiany wystarczą do rozwiązania problemu, a w innym przypadku dobrym rozwiązaniem są zioła na potencję dla mężczyzn.

Zioła na potencję dla mężczyzn

Jeżeli masz problemy to mogą Ci pomóc zioła na potencję dla mężczyzn oraz zredukowanie swójego poziomu stresu, który może się przyczyniać do zaburzeń erekcji, według Ohio State University Medical Center. Spróbuj relaksującego oddychania, masażu od partnera, yogi lub medytacji.

Odwiedź terapeutę aby porozmowiać o swoich problemach emocjonalnych bądź psychologicznych, które mogą powodować ten problem. Poczujesz się wtedy bardziej pewny siebie i uświadomisz sobie, że jest z tobą wszystko w porządku. Terapeuta, pomoże ci zdecydować czy jest jakiś problem w twoim związku, który prowadzi do zaburzeń erekcji i pomoże go rozwiązać.

ASHWAGANDHA – Te zioła na potencję dla mężczyzn było używane na wschodzie jako afrodyzjak przez najbliższe trzy tysiące lat. Tłumaczeniem tego zioła jest „pot konia”, nawiązując do pomysłu, że sproszkowany korzeń zanurzony w mleku lub ghee(klarowane masło) i spożywane jako tonik regularnie, po pewnym czasie da ci siłe i sprawność seksualna jak u konia(bez zmian w twojej osobowości).

Ashwagandha  jako zioła na potencję dla mężczyzn zawiera cząsteczki które przypominają sterydy. Uczeni zwą je witanolidy. Te zioło jest sklasyfikowane jako „adaptogen” i często kojarzona jako wschodni lub zachodni Gingseng Indyjski. Używanie Amerykańskiego i Chińskiego Ginsengu jest podobne. Jest on tonikiem, który wzmacnia twoje ciało, przyśpiesza libodo, płodność i erekcje. Ashwagandha jest bezpieczna i nie stymuluje za dużo energii seksualnej. To zależy od ciebie i partnera.

Inne zioła na potencję dla mężczyzn

CATUABA to nastepne zioła na potencję dla mężczyznTe drzewa znajdują się w lasach brazylijskich. Brazylijczycy preferują te dwa rodzaje, ale inne odmiany które są całkiem innymi drzewami były importowane to Stanów Zjednoczonych. Napar z kory jest używany w Brazylijskim zielarstwie jako afrodyzjak i stymulant układu nerwowego, głównie na leczenie erekcji i zaburzeń układu nerwowego. Jest powszechnie używany w połączeniu z Muira Puama(zobacz poniżej) za swoje właściwości afrodyzjatyczne i miesza się bardzo ładnie z suszonymi liścmi Yerba Mate(Ilex paraguariensis),  wiecznie-zielonego drzewa z Południowej Amerykim który polepsza sprawność seksualną. Jak widzimy zioła na potencję dla mężczyzn są powszechnie dostępne i na pewno każdy znajdzie w nich coś dla siebie.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ