Problem z impotencją – jak dokładnie je rozwiązać?

Czy czujesz, że masz kontrole? Dla niektórych mężczyzn jest to ciężkie pytanie

Badania wykazują, że 1 na 3 mężczyzn cierpi na przedwczesny wytrysk(PE). W zasadzie, jest to najbardziej powszechne schorzenie seksualne u mężczyzn. Najwyraźniej, jest to bardziej powszechne niż zaburzenia erekcji. Jest wiele definicji PE. Niektórzy nie są wstanie kontrolować lub opóźniać wytrysku po penetracji. Niektórzy mają problem z wstrzymaniem wytrysku przed penetracją. To powoduje zmniejszenie satysfakcji seksualnej. Jeżeli już takie coś mamy możemy sięgnąć po vigrax.

PE dotyczy mężczyzn we wszystkich grupach wiekowych. Powoduje to uczucie wstydu, niepewności, niskiej samooceny. Te warunki mogą prowadzić do frustracji zarówno dla mężczyzn jak ich partnerów. Często przczyną jest przyczyną osobistych problemów i w związku. Niestet, mężczyzni i ich partnerzy nie czują się komfortowo dyskusując na temat swoich problemów intymnych z lekarzem. Dopiero kiedy sytuacja staje się bardzo frustrująca, kontatkuja się z lekarzem. I wtedy jest to już jego rola, aby znaleźć rozwiązanie.

Leczenia zachowań polegają na poradnictwie dla par(edukacji i komunikacji), technikach ściskania, mastrubacji(start i stop), kobiety na górze, indywidualnych wspierających i relaksujących terapiach czy hipnozie. Leczenia zachowań mogą początkowo przynosić dobre efekty; jednakże, takie korzyści mogą zanikać wraz z upływem czasu. Skuteczność długo-terminowa jest niepewna. Inne limity tych leczeń to: Wymagają pomocy partnera, także potrzeba czasu aby stały się skuteczne, może pochłaniać dużo czasu i pieniędzy.

Leczenie miejscowe dotyczy miejscowych środków znieczulających(np. lidokainy) i kremów ziołowych. Jednakże, leczenia miejscowe nie zostały jeszcze zaakceptowane przez agencje regulatorowe jak US Food and Drug Administration(FDA). Efekty uboczne jak np. uczucie palenia prącia i drętwienia pochwy, niemożność osiągniecią orgazmu u kobiet.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ