Pare sposobów na przedwczesny wytrysk

Tutaj jest 7 najbardziej skutecznych narzędzi na przedwczesny wytrysk. Jeżeli będziesz miał jakiekolwiek pytania postaramy się pomóc w zakładce kontakt. Zobacz koniecznie suplement climax control opinie są świetne.

Głębokie oddychanie: Głebokie oddychanie jest formą medytacji która może czasami pomagać kontrolować napięcie i pobudzenie, które prowadzą do przedwczesnego wytrysku. Spróbuj zobaczyć, czy może unikać płytkich, krótkich oddechów które przyśpieszają jego bicie serca i zapoczątkować EE. Spróbuj zmusić go do spędzenia 5 sekund oddychając głęboko jednym, pełnym wdechem i przytrzymać go przez jakieś 3 sekundy, a następnie wydychać przez jakieś 5 sekund. Jeśli może robić to przez 5 minut nie załamując rytmu, być może uda mu się tego użyć w łóżku. Dodatkowo, skupiając się na wzajemnym oddychaniu, co może pomóc zbudować intymne połączenie.

Rozluźnienie psychiczne Zwykłe metody relaksacyjne moga pomóc, według National Institutes Of Health. Mężczyzna, może myśleć o nie-seksualnych rzeczach podczas seksu aby opóźnić orgazm. Jest to stara metoda, w której myślimy np. o baseballu.

Metoda ściskania  Polega na ściskaniu penisa. Podczas gry wstępnej, partner pauzuje i ściska penisa poniżej głowy przez kilka sekund. Gra wstępna kontynuuje. Następnie znowu to powtarza, kiedy jest blisko orgazmu. Powtarzanie tego procesu może pomóc opóźnić wytrysk kiedy stosunek się rozpocznie. Po kilku sesjach, ten proces może nie być potrzebny. Mężczyzna może się nauczyć jak opóźnić wytrysk.

Metoda pauzowania Podobna metoda, partnerka stymuluję mężczyzne, a kiedy jest bliski orgazmu, przestaję. Powtarza się to do czasu gdy mężczyzna przywyknie do opóźniania wytrysku.

Samo-zaspokajanie Masturbowanie godzine, lub dwie przed stosunkiem pomoże w opóźnieniu wytrysku. Zostało to zalecone przez seks terapeutów, nawiązując do Mayo Clinic.

Kremy Niektóre zawierają składniki zmniejszające wrażliwość penisa. Użytkownik, może wytrzeć penisa kiedy poczuję, że penis stracił wrażliwość na tyle, aby uniknąć przedwczesnego wytrysku. Niektóre kobiety narzekają, że kremy zmniejszają wrażliwość ich pochwy. W dodatku, niektórzy moga mieć też alergie.

Lekarstwa Anty-depresanty mogą być stosowane do opóźnienie orgazmu, ponieważ leki mają efekty uboczne. Mężczyzna może przyjąć niską dawke anty-depresantu kilka godzin przed stosunkiem.

Prezerwatywy odwrażliwiające Niektóre prezerwatywy, mają środek znieczulający w środku. To pomoże zredukować efekt sensacji dla mężczyzny, nie wpływając na kobiete. Pomoże to mężczyznie dłuzej wytrzymać w łóżku. Niektórzy mogą mieć alergie.

 Poradnictwo – przedwczesny wytrysk może być wynikiem niepokoju. Ten problem jest do pokonania dzięki terapii czy poradnictwa. Mężczyzna opowiada o swoich seksualnych doświadczeniach i próbuje zrozumieć powodu dla swojego niepokoju, które moga naprawić ten problem.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ