Co dziala na przedwczesny wytrysk climax control

Próbowałem wszystkiego, aby wytrzymywać dłużej. Tabletek, kremów, prezerwatyw kontrolujących orgazm itd. Jednak jedyną rzeczą, która działała dla mnie był w pełni naturalny program, który przekwalifikował moje ciało i umysł tak, że osiągałem orgazm tylko gdy tego chciałem. Kiedy zacząłem używać tego programu, zacząłem wytrzymywać dłużej dosłownie w tę samą noc! Teraz doświadczam orgazmu tylko kiedy tego chcę, więc mogę mieć „szybki numerek”, który trwa pięć minut, jeśli mam na to ochotę lub „maraton”, który trwa ponad godzinę. (Moja dziewczyna i ja preferujemy to drugie!) Możesz łatwo powielić moje rezultaty, jeśli wiesz co robisz. Wszystko, co musisz zrobić to zbadanie naturalnych metod dłuższego wytrwania w łóżku i znalezienie programu, który pasuje do Twoich indywidualnych potrzeb. Należy postępować konsekwentnie i prawidłowo, a zobaczysz rezultaty. Jeśli wymagasz 100% gwarancji, tak jak ja, wiesz, że nie masz nic do stracenia a całe życie niesamowitego seksu do zyskania! Odpowiedz znajdziesz w artykule o climax control.

Climax Control to nie jedyne wyjscie

Jeśli jesteś zmęczony pozostawianiem swojej kochanki sfrustrowanej i niezaspokojonej i potrzebujesz naturalnego sposobu, aby szybko zlikwidować problem przedwczesnego wytrysku, tu masz link do dokładnego opisu metody jakiej użyłem, aby przejść z „minutowego gościa” do „maratończyka”. Poprawa męskiej wytrzymałości jest bardzo ważna, jeśli chcesz być satysfakcjonującym kochankiem, który nigdy nie zostawia swojej partnerki sfrustrowanej i niezaspokojonej. To nie jest tak proste jak się wydaje, aby być naprawdę satysfakcjonujące kochankiem. Większość kobiet, aby być w stanie osiągnąć orgazm z samego stosunku, potrzebuje około 20 pełnych minut aktywnych pchnięć. Jeśli jesteś  „Charliem jednym pchnięciem” lub „dwu minutowym gościem” – wystarczy powiedzieć, że nie wykonasz tego zadania. Zatrzymanie przedwczesnego wytrysku powinno być pierwszą rzeczą na twojej liście rzeczy do zrobienia, a można to osiągnąć bardzo szybko – bez pigułek, kremów, lub prezerwatyw kontrolujących orgazm. Warto wspomnieć, że suplementy jak vigrax wcale nie pomagają w zatrzymaniu wytrysku.

Problem z rzeczami takimi jak pigułki, kremy i prezerwatywy kontrolujące orgazm jest taki, że po pierwsze są one bardzo nieskuteczne. Próbowałem je wszystkie i doświadczyłem ZEROWYCH rezultatów, nic. Ale nawet gdyby trochę pomagały, trzebaby było polegać na nich przez resztę swojego życia, ponieważ wykorzystując je jako rozwiązanie, nie pokonujesz problemu przedwczesnego wytrysku od wewnątrz. Czy naprawdę chcesz przerywać grę wstępną za każdym razem gdy uprawiasz seks przez resztę swojego życia, aby zastosować jakiś lepki, śmierdzący krem ​​lub nałożyć „specjalną” prezerwatywe?

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ